پنجشنبه 10 آذر 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی ورزشی رزرو هتل و خريد بليت هاي المپيک لندن انجام شد

 
 

مهر , چهارشنبه 17 فروردين 1390

رزرو هتل و خريد بليت هاي المپيک لندن انجام شد

 
 

دبير کل کميته ملي المپيک با بيان اينکه براي رزرو هتل و خريد بليت شرکت در بازي‌هاي المپيک لندن اقدام شده، گفت: براي اين منظور حداکثر تعداد ورزشکاراني که از رشته‎هاي مختلف مي‎توانند المپيکي شوند را مشخص کرده و مجموع آنها را به مسئولان برگزارکننده اعلام کرده‎ايم.

دبير کل کميته ملي المپيک با بيان اينکه براي رزرو هتل و خريد بليت شرکت در بازي‌هاي المپيک لندن اقدام شده، گفت: براي اين منظور حداکثر تعداد ورزشکاراني که از رشته‎هاي مختلف مي‎توانند المپيکي شوند را مشخص کرده و مجموع آنها را به مسئولان برگزارکننده اعلام کرده‎ايم.
بهرام افشارزاده با اشاره به اينکه فعاليت‎هاي کميته ملي المپيک براي ثبت نام، رزرو هتل و خريد بليت مربوط به بازي‎هاي المپيک لندن از دوم فروردين‎ماه آغاز شد، اظهارداشت: اگر ديرتر از اين اقدام مي‎کرديم ممکن بود زمان لازم براي انجام کامل اقدامات را از دست مي‎داديم.
وي تصريح کرد: زمان در نظر گرفته شده براي انجام کارهاي مربوط به اعلام آمادگي رسمي حضور در بازي‎هاي المپيک لندن به طور دقيق با تعطيلات نوروز تداخل داشت. با اين حال در همان ايام براي ثبت‎نام اوليه کاروان، رزرو هتل و خريد بليت اقدام شد. چون اگر ديرتر از اين اقدام مي‎کرديم جايي براي رزرو و بليتي براي خريد باقي نمي‎ماند. در اين مواقع کشوري منتظر کشور ديگر نمي‎ماند.
دبير کل کميته ملي المپيک در پاسخ به اين سوال مبني براينکه «براي انجام کارهاي اينچنيني کاروان ورزش ايران را چند نفره و با چه تعداد ورزشکار در نظر گرفتيد؟» را بي پاسخ گذاشت و گفت: از اعلام تعداد رزروهاي انجام شده و بليت‏هاي خريداري شده معذورم. اما به هر حال کميته ملي بين المپيک و کميته تشکيلاتي بازي‎هاي المپيک لندن براي براي هر رشته و هر کشوري حداکثر تعداد را مشخص کرده‌اند. ما هم بر اين اساس حداکثر تعداد ورزشکاراني که در هر رشته مي‌توانند صاحب سهميه شوند را پيش‌بيني کرده و بر اساس مجموع آنها و همچنين همراهان کارهاي خود را آغاز کرده ايم.
افشارزاده يادآور شد: فرم‌هاي لازم تکميل شد و آن را براي مسئولان برگزارکننده ارسال کرديم. ضمن اينکه براي لغو کردن رزروهاي انجام شده يا بليت‌هاي خريداري شده و کاهش تعداد آنها تا آخر شهريورماه فرصت داريم. کميته ملي المپيک حداکثرها را در نظر گرفت تا مبادا با کمبودي مواجه شود.
وي در بخش ديگري از صحبت‎هاي خود با يادآوري اينکه کميته ملي المپيک براي سال 90 متقاضي دريافت بودجه 82 ميليارد توماني است، خاطرنشان کرد: اين بودجه صرف حضور در مسابقات مختلف براي کسب سهميه المپيک، بعد از آن اعزام‎هاي برون مرزي، اردوهاي تدارکاتي، همکاري با مربيان خارجي، تعذيه و ديگر امور آماده سازي مربوط به ورزشکاران خواهد شد. بنابراين مصمم به دريافت کامل آن هستيم.
دبيرکل کميته ملي المپيک تاکيد کرد: در همين راستا محمد علي آبادي، رئيس کميته ملي المپيک از طريق مکاتبه و ارسال نامه براي رئيس جمهور و اسفنديار رحيم مشايي به طور رسمي از بودجه پيشنهادي دفاع کرده و پيگير دريافت کامل آن است. البته هنوز هيچ بودجه‌اي که ويژه سال جاري باشد دريافت نکرده‌ايم.
افشارزاده همچنين در مورد مطالباتي که کميته ملي المپيک از بودجه سال گذشته داشت، گفت: بخش زيادي از اين بودجه به دستمان رسيد. پيگير دريافت بخش باقيمانده آن هستيم تا بتوانيم پيش از اتمام فروردين‌ماه آن رادريافت کنيم.
وي ضمن بيان اينکه حداکثر فرصت براي کسب سهميه المپيک ارديبهشت‌ماه سال 91 است، تصريح کرد: البته اوج کارها تا شهريورماه امسال است که وضعيت خيلي از سهميه‌ها به خصوص در رشته هاي تکواندو و کشتي مشخص مي‎شود. بنابراين نياز است تا هرچه زودتر بودجه درخواستي به دستمان برسد تا از آماده سازي‌هاي لازم باز نمانيم.
دبيرکل کميته ملي المپيک با يادآوري اينکه کاروان ايران در بازي‎هاي پکن 55 ورزشکار دراختيار داشت، تاکيد کرد: ورزشکاران المپيکي ايران براي لندن بيشتر خواهند شد. پيش‎بيني تعداد آنها سخت است اما اين موضوع به رشته‎هاي گروهي مانند واليبال، بسکتبال و فوتبال بستگي زياد دارد. به خصوص اينکه رشته هاي قايقراني و تيراندازي هم اضافه شده است.
افشارزاده ضمن تقدير از المپيکي شدن الهه احمدي در روزهاي آغازين سال جاري ابراز اميدواري کرد که در بازي‎هاي المپيک لندن حاصل تلاش کاروان ايران بيشتر از يک مدال طلا و يک مدال برنز باشد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
کشتی آرای: سکه ۴۰۰ هزار تومان ارزان شد
:: فناوری اطلاعات ::
از آیفون ۱۵ چه می‌دانیم؟
:: روی خط جوانی ::
هدیه‌های سمی زوجین!
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
آخر سریال بی همگان چه می شود
:: حوادث ::
قتل؛ پایان عشق‌ممنوعه مردمتاهل

يادداشت
:: ورزش ::
کفاشیان: همکاری با کی‌روش را ادامه می‌دهیم

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار