چهارشنبه 10 آذر 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی ورزشی علت جدایی خداداد از شهرخودرو چه بود؟/ عزیزی: سقف قرارداد در مشهد یک میلیارد است

 
 

شنبه 17 مهر 1400

علت جدایی خداداد از شهرخودرو چه بود؟/ عزیزی: سقف قرارداد در مشهد یک میلیارد است

 
 

پیشکسوت فوتبال مشهد عنوان کرد به دلیل قرارداد یک ساله‌ای که با یک برنامه تلویزیونی داشته است، تصمیم گرفته از جمع شهرخودرویی‌ها جدا شود.

خداد عزیزی، پیشکسوت فوتبال مشهد در گفت‌وگو با ایسنا درباره دلیل جدیی‌اش از شهرخودرو و کادر فنی این تیم گفت: من به خاطر مشکلات شهرخودرو و هم‌بازی بودنم با مهاجری پیشنهاد این تیم را قبول کردم. به هر حال این تیم متعلق به مشهد بود و ما هم به خاطر عرقی که به آن داشتیم و مشکلات ابتدای فصل این تیم، ترجیح دادیم که کنار تیم باشیم.
وی ادامه داد: اما مشکل این بود که من قراردادی یک ساله با یک برنامه دارم که به ازای آن مجبورم حداقل یک روز در هفته به تهران بروم که این موضعوع با برنامه تمرینی و همچنین بازی‌های شهرخودرو تداخل داشت. همچنین فشردگی لیگ و قرارداد من با این برنامه حتی باعث می‌شد من بازی‌هایی را در کنار تیم نباشم و طبیعتا این اتفاق خوبی برای شهرخودرو نخواهد بود. من می‌دانم این تیم مشکلات زیادی دارد و نمی خواستم دغدغه بودن یا نبودن من، ذهن کادر فنی و مدیریتی باشگاه را بیشتر درگیر کند.
عزیزی درباره شانس موفقیت شهرخودرو در لیگ بیست و یکم گفت: خوشبختانه ۹۵ درصد بازیکنان مد نظر مهاجری جذب شدند و اردوی نسبتا خوبی هم در تهران برگزار شد. متاسفانه تیم تنها توانست ۳ بازی دوستانه برگزار کند که این نسبت به تیم‌های دیگر کمتر است. قصه لیگ بیست و یکم، جنگ دارا و ندار است؛ ۱۲، ۱۳ تیمی که با بودجه دولتی خود را تجهیز می‌کنند و ۵ یا ۶ تیم خصوصی که با بودجه‌ای محدود روانه مسابقات می‌شوند. تیم‌های دولتی بودجه‌ای ۲۵۰ میلیاردی دارند و تیم‌های خود را با هزینه‌های کلان می‌بندند و تیم‌های خصوصی با بودجه‌ای ۳۰ یا ۴۰ میلیاردی در لیگ برتر حاضر می‌شوند. کار برای شهرخودرو خیلی سخت است و اگر در طول فصل به مشکل مالی برنخورد، باز هم کار دشواری برای رقابت دارد.
پیشکسوت فوتبال مشهد اضافه کرد: سقف قرارداد بازیکنان در شهرخودرو، یک میلیارد است و این در حالی است که یک بازیکن معمولی در لیگ یک، حداقل یک و نیم میلیارد دریافت می‌کند. با چنین بودجه و تیم جوان و کم‌تجربه‌ای که مهاجری دارد، رقابت در لیگ برتر سخت است اما وظیفه ما حمایت است و امیدواریم همین جوانان باانگیزه‌ای که دانرد سبب موفقیت تنها نماینده مشهد شوند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت مسکن چقدر پایین آمده است؟
:: فناوری اطلاعات ::
قیمت‌های نجومی گوشی‌های پرچمدار در ایران
:: روی خط جوانی ::
مجردم و همسایه‌مان پُز ازدواج‌کردن دخترهایش را به مادر من می‌دهد
:: ورزش ::
آخرین مربی کلاسیک بوندسلیگا در تراکتور!
:: فرهنگ و هنر ::
سید جواد هاشمی:‌ اگر فیلمم نفروشد در زندان همه را ملاقات می‌کنم
:: حوادث ::
قصاص؛ مجازات شلیک مرگ‌بار به همسایه

يادداشت
:: ورزش ::
کفاشیان: همکاری با کی‌روش را ادامه می‌دهیم

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار